ניקוי רעלים

מרגישים עייפים? תשושים? מדוכדכים? סובלים מגזים? ממעי רגיז? זכרון שנחלש? חסרי מוטיבציה? השמנתם בלי יכולת לרזות? חילוף חומרים ירוד? חוסר איזון הורמונלי? חרדות? ועוד ועוד..כל אלה חלק מהסימפטומים של רעילות בגוף. הגוף שלנו צובר רעלים דרך תזונה לא טובה מתועשת ומעובדת ובעיקר מזון חלבוני שמקורו מן החי. גם אם מרכיבי התזונה טובים אך לא בכמויות הנכונות הצירופים הנכונים ובמרווחים הנכונים. לתזונה יש גם צדדים רגשיים, חשיבה שלילית ותגובות  רגשיות שליליות למצבים בחיינו תורמים לרעילות בגוף בזמן כעס ומתח מופרשים הורמונים רעילים בגופנו שנצברים ברקמות. אם נפנה מתוך כעס/דאגה/עצב/שינאה לדלת המקרר נוציא מאכל ונאכל אותו אנו מטמיעים באותם הרגעים את הרעילות של הרגשות הללו ברקמות הגוף. אם נאכל מתוך מצב של עייפות או מתח כנ"ל.
אם כן כל גישתנו לאוכל משליכה על בריאותנו.
בסופו של דבר הגוף יגיד עד פה!!! לא יכול יותר!! 
זה מה שקרה לי!!!
הבנתי שאני צריכה לעשות שינוי עמוק והתחלתי לחפש דרכים לשנות.
פניתי לרפואה הקונבנציונאלית לדיאטנית שאמרה לי בסופו של דבר שעליי להשלים עם המצב!!!
בתוך תוכי ידעתי שאמצא פתרון אחר. ואלוהים שלח לי את שרה כהנא שסיפרה לי שוב ושוב על הרב יובל אשרוב על השינוי שעשה בחייה והריפוי שהיא עברה ועוברת אצלו.

במקרה או שלא..נתקלתי במודעה על סדנת ניקוי רעלים ב"מכללת אילמה" של הרב יובל אשרוב, בעידודה של שרה ובעלי הלכתי לסדנא של 5 ימים בישוב "האור הגנוז" שם שוכנת "מכללת אילמה".

לא ציפיתי לעומק חוייתי ולימודי ברמה הזו! קיבלתי שם על תזונה הרבה מאוד ידע ששונה או סותר הרבה אמיתות שחשבתי שהן נכונות . נוכחתי ללמוד ולהבין שאני צריכה לתקן הרבה בתזונה שלי!!

לצד זה דובר גם על הפן הריגשי רוחני של האכילה ובכלל התייחסות למצבים בחיינו. קיבלתי כלים נפלאים לתזונה ולחיים.

המוטו שחזר על עצמו הוא;

אין ריפוי בלי ניקוי – ואין ניקוי ללא מנוחה.

חלפו מעל 10 ימים בתהליך הניקוי, הניקוי מלווה במשברי ניקוי. כל הפסולת הפיזית והרגשית מתנקזת החוצה והתחושה הכללית שלי היא של שלווה ושינוי עמוק לתוך הוייתי ועצמי.

ממליצה לכולם להשתתף בסדנא כזו ולרכוש כלים וידע חיוני לחיים בריאים ושמחים. אשמח לתת מידע למי שירצה.

 

בית היוגה - סטודיו לאיינגר יוגה בחיפה | Iyengar Yoga Haifa Israel | שיעורי איינגר יוגה בחיפה

פקס

0747036462

כתובת

שדרות מוריה, חיפה

מייל

beithayoga@gmail.com michallasri@gmail.com